• Index
  •  » P&P
  •  » Wykorzystanie Grup ? temat dla dowództwa

#1 2013-11-18 10:03:14

Cronos栄wner

Administrator

Zarejestrowany: 2013-11-14
Posty: 11
Punktów :   

Wykorzystanie Grup ? temat dla dowództwa

Moja propozycja na wykorzystanie grup w klanie jest taka:

Np. Do oddziału Charlie bedą kierowani gracze mniej doświadczeni by któryś z zastępców prowadził treningi itp ...Miały by to być podstawy choinka prawidłowy wyjazd za budynku itp.. Trening odbywał by sie wtedy na 4 tierach

Oddział Brawo i następny Zastępca prowadził by treningi na 6 tierach czyli dopracowanie rushów markowanie celów zasłanianie się

Oddział Delta tu oczywiscie treningi na 8 tierach i kompanie mistrzowaskie 7 na 7 ...i przygotowanie do CW czyli treningi JAK np przebijać Mausa bo dam sobie rękę obciąć że nie wszyscy to wiedzą

Oddział Alpha  prowadzony przez Dowódce klanu czyli CW na 10 tierach (best gracze klanu względem ich gry a nie statystyk)

Jest to tylko moja propozycja jak fajnie i sprawnie wykorzystać grupy w klanie myślę żę usprawniło by to działanie i zmotywowało naszych Tankerów do lepszej gry i aktywności .Ta zmiana powinna być wprowadzona gdy nasz klan osiągnie około 50 graczy


http://i1.wp.com/memecollection.net/wp-content/uploads/2013/10/sexy-jiggly-gifs18.gif?fit=250%2C200
EJ ! Czytać posta u góry a nie patrzeć sie na jej tyłek

Offline

 
  • Index
  •  » P&P
  •  » Wykorzystanie Grup ? temat dla dowództwa

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ochronasrodowiskaurz.pun.pl www.zwiadowcy-game.pun.pl www.ppserw.pun.pl www.gra-metin.pun.pl www.modnesimy.pun.pl